Auto afdichting COMBI-50X75X12-NBR-CORTECO
Verwijzing : 12012503B-CORTECO
CORTECO
Beschrijving
Auto Afdichting COMBI-50X75X12-NBR-CORTECO, Binnendiameter 50 mm, Buitendiameter 75 mm, Dikte 12 mm