jonc d'arrêt BR103-INA
Verwijzing : BR103-INA
INA
Beschrijving
Jonc D'arrêt BR103-INA, Binnendiameter 103 mm, Buitendiameter 106.3 mm, Dikte 2.5 mm
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 33122 GEN
KEGELLAGER 33122
Duwschijven - WS110145-IKO IKO
DUWSCHIJVEN WS110145-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    103  MM
  • BUITENDIAMETER
    106.3  MM
  • DIKTE
    2.5  MM
  • GEWICHT
    19  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving