De Pap Glijlager bekend als PAP1215-P14-KS KS meet 12 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 15 mm lengte.
12 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?