De Bronze Glijlager Met Kraag bekend als BNZF8-12-16-2-14 meet 8 mm in binnendiameter, 12 mm in buitendiameter en 14 mm lengte.
19 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?