De Bronze Glijlager Met Kraag bekend als BNZF30-40-50-5-42 meet 30 mm in binnendiameter, 40 mm in buitendiameter en 42 mm lengte.
13 onderdelen op voorraad (8 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?