De Bronze Glijlager Met Kraag bekend als BFMS50-60-70-6-30 meet 50 mm in binnendiameter, 60 mm in buitendiameter en 30 mm lengte.
16 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?