De Bronze Glijlager Met Kraag bekend als BFMG15-19-25-3-20 meet 15 mm in binnendiameter, 19 mm in buitendiameter en 20 mm lengte.
12 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?