De Bronze Glijlager Met Kraag bekend als AG36-42-22 meet 36 mm in binnendiameter, 42 mm in buitendiameter en 22 mm lengte.
9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?