De Bronze Glijlager Met Kraag bekend als AG30-38-25 meet 30 mm in binnendiameter, 38 mm in buitendiameter en 25 mm lengte.
50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?