Glijlager bronze BNZBG120-28-50
Verwijzing : BNZBG120-28-50
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZBG120-28-50 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 28 mm in buitendiameter en 50 mm lengte. Het is gemaakt in .
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Eindkappen VK-EC - EC-42X6-NBR90 GEN
EINDKAPPEN VK-EC EC-42X6-NBR90
Glijlager bronze - BMG22-28-25 GEN
GLIJLAGER BRONZE BMG22-28-25
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    50  MM
  • TYPE
    BNZBG1
  • GEWICHT
    102  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving