Glijlager bronze BNZ8-11-16
Verwijzing : BNZ8-11-16
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ8-11-16 Algemeen meet 8 mm in binnendiameter, 11 mm in buitendiameter en 16 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (6 uur geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-25X35X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X35X5-NBR
Glijlager bronze - AF081116 GEN
GLIJLAGER BRONZE AF081116
  • BINNENDIAMETER
    8  MM
  • BUITENDIAMETER
    11  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    5  G
Beschrijving