Glijlager bronze BNZ70-80-60
Verwijzing : BNZ70-80-60
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ70-80-60 Algemeen meet 70 mm in binnendiameter, 80 mm in buitendiameter en 60 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6310-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6310-2RS
Glijlager bronze - BNZ34-40-50 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ34-40-50
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    60  MM
  • GEWICHT
    473  G
Beschrijving