De Glijlager Bronze bekend als BNZ7-14-10 Algemeen meet 7 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 10 mm lengte. Het is gemaakt in .
2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?