Glijlager bronze BNZ6-13-15
Verwijzing : BNZ6-13-15
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ6-13-15 Algemeen meet 6 mm in binnendiameter, 13 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok toebehoren - UC208 GEN
LAGERBLOK TOEBEHOREN UC208
Bronze glijlager met kraag - BNZF14-20-25-3-25 GEN
BRONZE GLIJLAGER MET KRAAG BNZF14-20-25-3-25
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    13  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    10  G
Beschrijving