Glijlager bronze BNZ50-60-35
Verwijzing : BNZ50-60-35
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ50-60-35 Algemeen meet 50 mm in binnendiameter, 60 mm in buitendiameter en 35 mm lengte. Het is gemaakt in .
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - dubbele rij - 3206-2RSB-TVH-FAG FAG
Waterdicht
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ 3206-2RSB-TVH-FAG
Glijlager bronze - BNZ40-50-20 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ40-50-20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    60  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    195  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving