Glijlager bronze BNZ25-32-40
Verwijzing : BNZ25-32-40
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ25-32-40 Algemeen meet 25 mm in binnendiameter, 32 mm in buitendiameter en 40 mm lengte. Het is gemaakt in .
  10 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-2Z-SKF SKF
KOGELLAGER 6203-2Z-SKF
Glijlager bronze - AM253230 GEN
GLIJLAGER BRONZE AM253230
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    88  G
Beschrijving