Glijlager bronze BNZ20-25-16
Verwijzing : BNZ20-25-16
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ20-25-16 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 25 mm in buitendiameter en 16 mm lengte. Het is gemaakt in .
  15 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6001-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6001-2RSH-SKF
Glijlager bronze - AF202520 GEN
GLIJLAGER BRONZE AF202520
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving