Glijlager bronze BNZ20-24-27
Verwijzing : BNZ20-24-27
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ20-24-27 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 24 mm in buitendiameter en 27 mm lengte. Het is gemaakt in .
  31 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 6205-ZZ
Glijlager bronze - BNZ17-21-32 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ17-21-32
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    27  MM
  • GEWICHT
    24  G
Beschrijving