Glijlager bronze BNZ18-25-30
Verwijzing : BNZ18-25-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ18-25-30 Algemeen meet 18 mm in binnendiameter, 25 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ18-25-20 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ18-25-20
SPI Afdichting - OAS-41.27X57.15X9.52-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-41.27X57.15X9.52-NBR
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    48  G
Beschrijving