Glijlager bronze BNZ18-24-28
Verwijzing : BNZ18-24-28
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ18-24-28 Algemeen meet 18 mm in binnendiameter, 24 mm in buitendiameter en 28 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Glijlager bronze - BNZ18-24-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ18-24-30
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • GEWICHT
    38  G
Beschrijving