Glijlager bronze BNZ17-25-30
Verwijzing : BNZ17-25-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ17-25-30 Algemeen meet 17 mm in binnendiameter, 25 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  12 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6203-2RSH-SKF
Glijlager bronze - BNZ17-25-17 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ17-25-17
  • BINNENDIAMETER
    17  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    51  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving