Glijlager bronze BNZ16-18-10
Verwijzing : BNZ16-18-10
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ16-18-10 Algemeen meet 16 mm in binnendiameter, 18 mm in buitendiameter en 10 mm lengte. Het is gemaakt in .
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ12-14-10 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ12-14-10
Kogellager - MR18307-LLB-ENDURO ENDURO
spec_icon
KOGELLAGER MR18307-LLB-ENDURO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving