Glijlager bronze BNZ15-24-30
Verwijzing : BNZ15-24-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ15-24-30 Algemeen meet 15 mm in binnendiameter, 24 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-30X40X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X40X7-NBR
Glijlager bronze - BNZ15-25-18 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ15-25-18
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    56  G
Beschrijving