De Glijlager Bronze bekend als BNZ14-18-15 Algemeen meet 14 mm in binnendiameter, 18 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
5 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?