Glijlager bronze BNZ12014090BG1
Verwijzing : BNZ12014090BG1
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ12014090BG1 Algemeen meet 120 mm in binnendiameter, 140 mm in buitendiameter en 90 mm lengte. Het is gemaakt in .
  9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-120X140X12-FPM GEN
SPI AFDICHTING OA-120X140X12-FPM
Glijlager bronze - BNZ70-80-90 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ70-80-90
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    90  MM
  • TYPE
    BNZBG1
  • GEWICHT
    2376  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving