Glijlager bronze BNZ12-16-18
Verwijzing : BNZ12-16-18
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ12-16-18 Algemeen meet 12 mm in binnendiameter, 16 mm in buitendiameter en 18 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6203-2RSH-SKF
Glijlager bronze - BNZ12-16-15 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ12-16-15
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • GEWICHT
    11  G
Beschrijving