De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-16-15 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 16 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?