Glijlager bronze BNZ10-15-12
Verwijzing : BNZ10-15-12
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-15-12 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 15 mm in buitendiameter en 12 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ10-15-15 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ10-15-15
Kogeltaatslager - S51102-INOX GEN
KOGELTAATSLAGER S51102-INOX
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    15  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • GEWICHT
    8  G
Beschrijving