Glijlager bronze BMS80-100-120
Verwijzing : BMS80-100-120
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMS80-100-120 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 100 mm in buitendiameter en 120 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    100  MM
  • DIKTE
    120  MM
  • TYPE
    BMS
  • GEWICHT
    2279  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving