Glijlager bronze BMG60-70-50
Verwijzing : BMG60-70-50
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG60-70-50 Algemeen meet 60 mm in binnendiameter, 70 mm in buitendiameter en 50 mm lengte. Het is gemaakt in .
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6001-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 6001-ZZ
Glijlager bronze - BNZ60-70-50 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ60-70-50
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    70  MM
  • DIKTE
    50  MM
  • GEWICHT
    345  G
Beschrijving