Glijlager bronze BMG36-42-45
Verwijzing : BMG36-42-45
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG36-42-45 Algemeen meet 36 mm in binnendiameter, 42 mm in buitendiameter en 45 mm lengte. Het is gemaakt in .
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-34.65X1.78-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-34.65X1.78-NBR90
Glijlager bronze - BNZ35-40-35 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ35-40-35
  • BINNENDIAMETER
    36  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • GEWICHT
    180  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving