Glijlager bronze BMG22-27-15
Verwijzing : BMG22-27-15
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG22-27-15 Algemeen meet 22 mm in binnendiameter, 27 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Glijlager bronze - AM222725 GEN
GLIJLAGER BRONZE AM222725
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    27  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • TYPE
    BMG
  • GEWICHT
    19  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving