De Glijlager Bronze bekend als BMG07-10-05 Algemeen meet 7 mm in binnendiameter, 10 mm in buitendiameter en 5 mm lengte. Het is gemaakt in .
20 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?