Glijlager bronze BMF36-45-22
Verwijzing : BMF36-45-22
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMF36-45-22 Algemeen meet 36 mm in binnendiameter, 45 mm in buitendiameter en 22 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Glijlager bronze - AF364545 GEN
GLIJLAGER BRONZE AF364545
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    36  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • TYPE
    BMG
  • GEWICHT
    78  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving