De Glijlager Bronze bekend als BMF30-38-24 Algemeen meet 30 mm in binnendiameter, 38 mm in buitendiameter en 24 mm lengte. Het is gemaakt in .
9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?