Glijlager bronze BMF28-32-45
Verwijzing : BMF28-32-45
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMF28-32-45 Algemeen meet 28 mm in binnendiameter, 32 mm in buitendiameter en 45 mm lengte. Het is gemaakt in .
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ28-32-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ28-32-30
SPI Afdichting - OAS-20X30X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X30X10-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • TYPE
    BMF
  • GEWICHT
    53  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving