De Glijlager Bronze bekend als AS8595100 Algemeen meet 85 mm in binnendiameter, 95 mm in buitendiameter en 100 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?