Glijlager bronze AS8090100
Verwijzing : AS8090100
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als AS8090100 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 100 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - DC-50X72X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING DC-50X72X10-NBR
Duwschijven - AS90120-IKO IKO
DUWSCHIJVEN AS90120-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    100  MM
  • TYPE
    BMS
  • GEWICHT
    850  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving