Glijlager bronze AM5060100
Verwijzing : AM5060100
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als AM5060100 Algemeen meet 50 mm in binnendiameter, 60 mm in buitendiameter en 100 mm lengte. Het is gemaakt in .
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - JW4549-JW4510-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER JW4549-JW4510-TIMKEN
Glijlager bronze - BNZ60-70-50 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ60-70-50
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    60  MM
  • DIKTE
    100  MM
  • TYPE
    BMG
  • GEWICHT
    548  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving