Vulplaten 729865A-SKF
Verwijzing : 729865A-SKF
SKF
Beschrijving
SKF voelermaten 729865 A zijn ontworpen om spelingen te meten. Een typische toepassing is het meten van de interne speling van tonlagers tijdens het montageproces. De 729865 A bestaat uit 13 messen van 100 mm (4 inch) in een plastic omhulsel.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • GEWICHT
    70  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving