iso aandrijfriemen 32X10-1000
Verwijzing : 32X10-1000
GEN
Beschrijving
De riem 32X10-1000 van de familie Iso Aandrijfriemen, merk Algemeen. Het heeft een sectie 32mm x 10mm. met een binnenlengte 1000 mm, een buitenlengte 1063 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-67.95X2.62-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-67.95X2.62-NBR90
Aandrijfriemen din - 28X8X900 GEN
AANDRIJFRIEMEN DIN 28X8X900
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • EXTERNE LENGTE
    1063  MM
  • HOOGTE RIEM
    10  MM
  • STEEKLENGTE
    1000  MM
  • RIEMBEREIK
    BLUE
  • DWARSDOORSNEDE
    33X10
  • SECTIE
    W31.50 (32mm x 10mm)
  • BANDBREEDTE
    33  MM
  • BINNENLENGTE
  • GEWICHT
    310  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving