Gladde V-snaren SPZ612-MEGADYNE
Verwijzing : SPZ612-MEGADYNE
MEGADYNE
Beschrijving
De riem SPZ612-MEGADYNE van de familie Gladde V-snaren, merk MEGADYNE. Het heeft een sectie 9.7mm x 8mm. met een binnenlengte 561 mm, een buitenlengte 612 mm.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCFA203 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCFA203
Gladde V-snaren - SPZ710-MEGADYNE MEGADYNE
GLADDE V-SNAREN SPZ710-MEGADYNE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    SPZ (9.7mm x 8mm)
  • REFERENTIELEVERANCIER
  • BINNENLENGTE
    561  MM
  • EXTERNE LENGTE
    612  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    9.7  MM
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
  • GEWICHT
    45  G
Beschrijving