De riem 8X425-OPTIBELT van de familie Gladde V-snaren, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 8m x 5mm. met een binnenlengte 425 mm, een buitenlengte 456 mm.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?