De riem AVX13X975-TM-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 925 mm, een buitenlengte 975 mm.
1 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?