V-snaren, getand AVX13X1350-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X1350-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X1350-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1300 mm, een buitenlengte 1350 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
V-snaren, getand - AVX13X1025-OPTIBELT OPTIBELT
V-SNAREN, GETAND AVX13X1025-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    53.1  IN
  • BINNENLENGTE
    1300  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1350  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    13  MM
  • STEEKLENGTE
  • RIEMBEREIK
    MARATHON X
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
  • GEWICHT
    161  G
Beschrijving