Klembus taperlock 2517-55-OPTIBELT
Verwijzing : 2517-55-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 2517-55-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 86 mm et une longueur de 45 mm. Son poids est de gr et son alésage de 55 mm.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
V-riemschijf SPB - 150-SPB-5-2517-OPTIBELT OPTIBELT
V-RIEMSCHIJF SPB 150-SPB-5-2517-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    86  MM
  • GEWICHT
    950  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    55  MM
  • SOORT
    2517
  • LENGTE
    45  MM
Beschrijving