Klembus taperlock 2517-30-OPTIBELT
Verwijzing : 2517-30-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 2517-30-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 86 mm et une longueur de 45 mm. Son poids est de gr et son alésage de 30 mm.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Bronze glijlager met kraag - BNZF50-60-70-6-50 GEN
BRONZE GLIJLAGER MET KRAAG BNZF50-60-70-6-50
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP206 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP206
V-riemschijf SPB - 100-SPB-2-1610-OPTIBELT OPTIBELT
V-RIEMSCHIJF SPB 100-SPB-2-1610-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    86  MM
  • GEWICHT
    1479  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    30  MM
  • SOORT
    2517
  • LENGTE
    45  MM
Beschrijving