Klembus taperlock 1210-30-OPTIBELT
Verwijzing : 1210-30-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 1210-30-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 47 mm et une longueur de 25 mm. Son poids est de gr et son alésage de 30 mm.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Noten - KM4-SKF SKF
NOTEN KM4-SKF
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP206 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP206
Klembus taperlock - 1610-30-OPTIBELT OPTIBELT
KLEMBUS TAPERLOCK 1610-30-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • GEWICHT
    164  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    30  MM
  • SOORT
    1210
  • LENGTE
    25  MM
Beschrijving