Sferische rollagers 801806-FAG
Verwijzing : F-801806-PRL-FAG
FAG
Beschrijving
Het Sferische Rollagers, bekend als het 801806-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 180 mm en een dikte van 74 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    110  MM
  • BUITENDIAMETER
    180  MM
  • DIKTE
    74  MM
  • GEWICHT
    7600  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving