Het Kegellager, bekend als het T7FC055-QCL7C-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 115 mm en een dikte van 34 mm.
8 tot 10 dagen (6 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?